متلب

www.irmatlab.ir نویسنده: محمد بهمنی - دوشنبه ٢۳ دی ،۱۳٩٢


با سلام خدمت دوستان عزیز سایت جدید برای دریافت پروژه ها به ادرس زیر راه اندازی شد

www.irmatlab.ir

دوستان عزیز همچنان می توانند با شماره مسقیم موجود در سایت تماس حاصل فرمایند

موفق وپیروز باشید

 

+ نوشته شده در  پنجشنبه پنجم دی 1392ساعت 22:29  توسط www.IRMATLAB.ir  |  یک نظر
www.irmatlab.ir

 

+ نوشته شده در  پنجشنبه پنجم دی 1392ساعت 1:2  توسط www.IRMATLAB.ir  |  2 نظر
Fuzzy Neural Network

۱۱ آذر ۱۳۹۲ یک نظر

    شاید از لحاظ مفهومی ساده‌ترین مدل ترکیبی عصبی- فازی باشد؛ چراکه در آن شبکه عصبی غالب بوده و تنها مفهوم منطق آن تغییر نموده است. از این شبکه‌ها در کاربرد‌های مختلفی استفاده شده و انواع گوناگونی از این شبکه‌ها ایجاد شده است. در حالت کلی این دسته را معادل شبکه عصبی با منطق فازی می‌دانند.      امکان تعبیر معنایی ... ادامه مطلب »

شبکه عصبی فازی و نوروفازی

۱۱ آذر ۱۳۹۲ نظری بدهید

شبکه عصبی همانند جعبه سیاهی بوده که توانایی یادگیری روابط بین نمونه‌های ورودی و خروجی خود را دارد. به عبارتی یادگیری در این سیستم به صورت توزیع شده بوده و تعیین محل مفهوم یادگیری در آن امکان پذیر نمی‌باشد. لذا یکی از مشکلات این سیستم‌ها ذخیره دانش به صورت وزن‌های نامشخص بین نرونی می‌باشد که امکان تفسیر کلامی آن ممکن ... ادامه مطلب »

مبانی پاسگال

۰۷ آذر ۱۳۹۲ یک نظر

زبانهای برنامه‌نویسی : نرم‌افزارها توسط زبانهای برنامه‌نویسی نوشته می‌شوند. زبانهای برنامه‌نویسی، یک سیستم ارتباطی هستند که توسط آنها می‌توان دستورات لازم را به ماشین انتقال داد. هرزبان برنامه‌نویسی به مجموعه‌أی از علایم، قواعد و دستورالعمل‌ها گفته می‌شود که امکان ارتباط با کامپیوتر را جهت بیان کاری یا حل مسئله‌ای فراهم می‌کند. در حالت کلی زبانهای برنامه‌نویسی را به سه دسته ... ادامه مطلب »

مقدمه­ای بر عامل

۰۷ آذر ۱۳۹۲ نظری بدهید

فصل ۱: مقدمه­ای بر عامل ……………………………………………………………………………. ۱ ۱-۱ برنامه نویسی شیءگرا……………………………………………………………………………………………………. ۱ ۱-۲ برنامه نویسی عاملگرا……………………………………………………………………………………………………. ۳ ۱-۲-۱ عامل…………………………………………………………………………………………………………………. ۳ ۱-۲-۲ محیط عامل………………………………………………………………………………………………………….. ۹ ۱-۲-۳ معماری عامل………………………………………………………………………………………………………. ۱۰ ۱-۲-۴ ارتباطات و هماهنگی در عامل­ها………………………………………………………………………………….. ۱۱ ۱-۳ مقایسه عامل و شیء…………………………………………………………………………………………………….. ۱۲ ۱-۴ رابطه برنامه نویسی سرویس­گرا و عاملگرا…………………………………………………………………………… ۱۵ فصل ۲: مهندسی نرم­افزار مبتنی بر عامل ………………………………………………………….. ۱۷ ۲-۱ مهندسی ... ادامه مطلب »

کاربرد شبکه عصبی در پزشکی

۰۶ آذر ۱۳۹۲ نظری بدهید

      مقدمه شبکه عصبی مصنوعی روشی عملی برای یادگیری توابع گوناگون نظیر توابع با مقادیر حقیقی، توابع با مقادیر گسسته و توابع با مقادیر برداری میباشد. یادگیری شبکه عصبی در برابر خطاهای  داده های آموزشی مصون بوده  و اینگونه شبکه ها با موفقیت به مسائلی نظیر شناسائی گفتار،  شناسائی و  تعبیر تصاویر،  و یادگیری روبات  اعمال شده است. ... ادامه مطلب »

سیستم هوشمند برای شمارش خودرو ها ب

۰۱ آذر ۱۳۹۲ نظری بدهید

ین مقاله به طراحی و بررسی یک سیستم هوشمند برای شمارش خودرو ها با استفاده از تصاویر به دست آمده از فیلم گرفته شده از خیابان که توسط دوربین تهیه می شود، می پردازد . در این سیستم پس از دریافت تصویر از منبع تصویری به صورت هوشمند و اتوماتیک تعداد خودروهای عبوری را محاسبه کرده و تعداد را به ... ادامه مطلب »

ساخت و شبیه سازی مدارات الکتریکی

۰۱ آذر ۱۳۹۲ نظری بدهید

در مقاله قبلی در مورد متلب مختصری گفتگو کردیم که با عنوان “نرم افزار مطلب” بود  , یکی از کاربران تذکر به جایی دادند و ما از این پس به توضیح این نرم افزار تحت عنوان ”نرم افزار  متلب” خواهیم پرداخت قطعات سیستم قدرت به شما اجازه ساخت و شبیه سازی مدارات الکتریکی که شامل المان های خطی و غیر خطی ... ادامه مطلب »

Dimensionality Reduction

۲۵ آبان ۱۳۹۲ نظری بدهید

پیشرفتهای بوجود آمده در جمع آوری داده و قابلیتهای ذخیره سازی در طی دهه­های اخیر باعث شده در بسیاری از علوم با حجم بزرگی از اطلاعات روبرو شویم. محققان در زمینه­های مختلف مانند مهندسی، ستاره شناسی، زیست شناسی و اقتصاد هر روز با مشاهدات بیشتر و بیشتری روبرو می­شوند. در مقایسه با بسترهای داده­ای قدیمی و کوچکتر، بسترهای داده­ای امروزی ... ادامه مطلب »

بررسی اجمالی GPU

۱۰ آبان ۱۳۹۲ نظری بدهید

در این پست، ما ابتدا اصول اولیه استفاده از GPU با MATLAB را بیان و سپس به سمت حل معادله موج مرتبه ۲ با استفاده از این قابلیت GPU حرکت می کنیم. از آنجا که نسخه ی نمایشی ساخته شده بود، توابع GPU موجود در MATLAB افزایش یافته است.قابلیت GPU نشان داده شده در این پست به جعبه ابزار محاسبات ... ادامه مطلب »

متلب تهران

 

+ نوشته شده در  پنجشنبه پنجم دی 1392ساعت 1:2  توسط www.IRMATLAB.ir  |  نظر بدهید

با سلام خدمت دوستان عزیز سایت جدید برای دریافت پروژه ها به ادرس زیر راه اندازی شد

www.irmatlab.ir

دوستان عزیز همچنان می توانند با شماره مسقیم موجود در سایت تماس حاصل فرمایند

موفق وپیروز باشید

 

+ نوشته شده در  پنجشنبه سی ام آبان 1392ساعت 11:50  توسط محمد  |  نظر بدهید
مطالب جدید سایت اصلی
Matrix laboratory

13 روز قبل نظری بدهید

Matrix laboratory (Matlab) توضیح مختصر از پنجره های موجود در صفحه ی اصلی متلب Command window پنجره ی فرمان هرگونه محاسبه مثل ۴ عمل اصلی را در این پنجره میتوانیم مشاهده کنیم . هم چنین میتوانیم حاصل این اعمال را نیز در یک متغیر بریزیم. Current directory مسیر پیش فرض برنامه ای را که مینویسیم و میخواهیم ذخیره کنیم ، ... بیشتر بخوانید »

برنامه نویسی c

13 روز قبل نظری بدهید

برنامه نویسی C در این قسمت، ابتدا به نحوه ارسال آرایه های دو بعدی به توابع می پردازیم و سپس آرایه های با ابعاد بالاتر می پردازیم. شاید تصور کنید که برای تعریف یک آرایه دوبعدی بعنوان پارامتری از یک تابع، تنها قرار دادن دو علامت [] کافی است و نیازی به ذکر ابعاد آن نیست. اما متاسفانه اینگونه نیست، ... بیشتر بخوانید »

دستورات مهم در MATLAB

14 روز قبل نظری بدهید

ایجاد ماتریس: A=[1,2,3 ; 4,5,6] A=[1:10] A=[1:2:10] A=[10:-1:1] A=zeros(2,3)   ایجاد ماتریس ۲ در۳ با مقادیر صفر A=ones(4,6)        ایجاد ماتریس ۴ در۶ با مقادیر یک   ترانهاده ماتریس A: T=A’   دستیابی به یک یا چند مقدار از یک ماتریس: A(2,3)    عنصر سطر۲ ستون ۳ A(:,2)       عناصر ستون ۲ A(1,:)         عناصر سطر ۱ A(3:6, 2:4)          ستونهای ۲ تا ۴ از سطرهای ... بیشتر بخوانید »

/ 0 نظر / 29 بازدید